SCHULZ KABEL


Patrząc na historię firmy Schulz Kabel nie można nie żywić uznania wobec jej dokonań, poświęcenia i odwagi, jaka wymagana była do wejścia na niełatwy rynek audio.
     W 1985 roku Martin Schulz rozpoczął działalność jako agent biznesowy w branży muzycznej. Po krótkim czasie przewody audio tworzone według jego specyfikacji położyły fundamenty pod mające nastąpić plany i inwestycje. Początkowe założenia produkcyjne okazały się dość szybko nieadekwatne do ciągle wzrastającego zapotrzebowania.
     W 1988 roku swą pracę rozpoczęła fabryka w Frielendorf. Powstanie nowoczesnej linii produkcyjnej było milowym krokiem w historii, razem z nim bowiem ruszyła machina światowego marketingu. Firma pokazała się na targach Musikmesse we Frankfurcie i od tamtej pory jest corocznym gościem tego prestiżowego wydarzenia.
     Schulz Kabel pokazywało się również na branżowych imprezach na innych kontynentach – Bombaj, Los Angeles – co wzmocniło światową pozycję producenta i zaowocowało wzrostem obrotów firmy o 50%.

     W 1991 roku potężna produkcja przewodów Schulz została przeniesiona do nowo wybudowanej fabryki w Fielendorf. Dziś zakłady zatrudniają 60 wybitnych specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie realizować potrzeby klientów i spełniać ich wymagania w zastosowaniach scenicznych, instalacyjnych, studyjnych i transmisyjnych.
     W 2001 roku Schulz Kabel otworzył swoją filię w Bułgarii, czego celem było odparcie napływu tanich produktów z Chin oraz zdobycie odbiorców na innych rynkach. Obniżenie kosztów produkcji zaowocowało znaczącym wzrostem popytu na przewody, przez co obecnie w bułgarskich zakładach produkcyjnych wytwarza się ponad 200 tysięcy przewodów rocznie.
     Asortyment Schulz Kabel jest bardzo szeroki – w ofercie niemieckiej firmy znajdziemy przewody audio, złącza XLR, akcesoria i wyposażenie sceniczne. Od 2008 roku do sprzedaży trafiły złącza nowej konstrukcji zaprojektowane przy ścisłej współpracy z innymi wiodącymi producentami. Dowodzi to, że Schulz Kabel nie poprzestaje na tym co już osiągnął. W końcu, jak mówi ich motto: „Zadowolenie klienta od zawsze jest naszym celem”.ZAUFALI NAM POWIERZAJĄC DYSTRYBUCJĘ:

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE


Kontakt

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań
+61 222 49 19
info@showmusicgroup.pl

Show Music Group 2016
Created by godekmaciej.pl